JA slide show
Eko-Rys arrow O przedsiębiorstwie
Eko-Rys PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
20.11.2007.

Firma EKO – RYS sp. z o.o. istnieje na rynku od 1991 r. Jest firmą prywatną. Prowadzi działalność w zakresie geologii, hydrogeologii i ochrony środowiska.

Posiada sprzęt i uprawnienia do wykonywania wierceń sudziennych o głębokości do 300 m. Posiada sprzęt do dokumentowania złóż kopalin naturalnych (kruszywa, torfu, kredy jeziornej, a także bursztynu).

Wykonuje projekty i dokumentacje hydrogeologiczne, złożowe i geologiczno – inżynierskie.

W zakresie ochrony środowiska specjalizuje się w montażu pomp ciepła, proekolgicznego systemu ogrzewania, dla odbiorców indywidualnych i obiektów użyteczności publicznej.  Projektuje i wykonuje dolne źródła ciepła dla zasilania układów pomp ciepła.

Posiada doświadczenie w odgazowywaniu wysypisk komunalnych dla pozyskania gazu. Jest projektantem i wykonawcą sieci punktów obserwacyjnych dla monitorowania wód poziemnych na stacjach paliw płynnych, wysypiskach śmieci i t.p.

Ma doświadczenie w likwidacji niebezpiecznych odpadów (likwidacja mogielników). Jest wykonawcą stacji uzdadniania wody do celów pitnych i technologicznych.  

Firma EKO – RYS sp. z o.o. współpracuje  z  wieloma specjalistami z branży geologii i ochrony środowiska, a także z innymi firmami o podobnych lub zbliżonych profilach.

Zmieniony ( 27.05.2008. )
 

Nasze doświadczenie

W swojej kilkunastoletniej działalności "EKO-RYS" Sp. z o.o. wykonało i udokumentowało kilkaset ujęć wody podziemnej dla inwestorów komunalnych i indywidualnych, udokumentowało bądź uczestniczyło w dokumentowaniu kilkudziesięciu złóż kruszywa naturalnego, bursztynu, torfu i iłów, wybudowało elektrownię wiatrową.  >>>

KONTAKTAdres: ul. Stolnika 12; 80-119 GDAŃSK
  • Tel. kom.: 533 330 041
  • Tel. kom.: 792 253 474
  • Tel/Fax: 58 681 35 85
  • Email: ekorys@ekorys.pl

O Nas

Firma EKO – RYS sp. z o.o. istnieje na rynku od 1991 r. Jest firmą prywatną. Prowadzi działalność w zakresie geologii, hydrogeologii i ochrony środowiska. >>>

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z listą projektów wykonywanych w przeszłości przez EKO-RYS. Z dziedziny prac konstrukcyjnych jak wykonawstwa projektów proekologicznych. >>>

Dane spółki

Przedsiębiorstwo Ekologiczno-Projektowe i Handlowe "EKO-RYS" Sp. z o.o.


NIP: 583-001-06-45
Regon: 190015008